درباره گروه مهندسی آسمان

 گروه مهندسی آسمان (Aseman Group) ، مفتخر است که خدماتی متفاوت از ساخت سوله، شهرک های صنعتی و … گرفته تا ساخت، نظارت و اجرای پروژه های مسکونی را به هموطنان خود ارائه دهد.
فعالیت های این گروه در سال ۱۳۷۰ توسط جناب آقای غلامحسین موسوی در زمینه ساخت، تجهیز و نظارت بر سوله ها و شهرک های صنعتی اطراف مشهد آغاز و سپس برای گسترش دامنه فعالیت های خود، پروژه های مسکونی را در محله های مختلف مشهد مقدس شروع کرد.
مهندس حامد موسوی (فرزند ارشد جناب غلامحسین موسوی)، در راستای تسریع و بهینه سازی پروژه های گروه مهندسی آسمان، با نگرشی نو، پروژه های گروه مهندسی آسمان را سازماندهی کرد. مهندس حامد موسوی، با بهره گیری از جدید ترین رویکرد ها، علاوه بر اجرا و تحویل بالاترین کیفیت واحد های مسکونی نسبت به قیمت نهایی آنها، با توجه به صلاحیت های اکتسابی در سال های اخیر، مراجعات متعددی در زمینه ورود به پروزه های عمرانی در اصناف گوناگون نظیر صنعت طیور، سازه های مهندسی، شهرداری و … داشتند. بدین منظور در سالهای اخیر، همواره شاهد حضور گروه مهندسی آسمان به صورت پر رنگ تر از قبل، در پروزه های عمرانی زمینه های گوناگون می باشیم.
با امید به پیشرفت و رونق اقتصادی این مرز و بوم و با توجه به ارکان اصلی اقتصاد کشور عزیزمان، که ناگزیر پروزه های عمرانی همواره از ستون های اقتصادی کشورمان می باشد، گروه مهندسی آسمان با سابقه ای درخشان، آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز را دارد. برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس حاصل نمایید.

 

سوالات متداول

فعالیت های گروه مهندسی آسمان محدود به سرمایه گذاری می باشد؟

خیر.فعالیت های ساخت و ساز و مشارکت در ساخت نیازمند سرمایه گذاری شرکت می باشد.ولی به عنوان مثال مدیریت  پیمان و انتخاب مهندسین پروژه ها مستلزم سرمایه گذاری نیست و لازم ندارد

س ۲

پ ۲

س ۳

پ۳

س۴

پ۴